Dažniausiai užduodami klausimai

Negaliu prisijungti prie Mainyk.lt sistemos

Patikrinkite, ar tikrai vedate el.pašto adresą, o ne vartotojo vardą, nes naujoje sistemoje pakito prisijungimas. Jei vedate el.pašto adresą, įsitikinkite ar jis yra tas, kuriuo registravotės. Jei el.pašto adresas geras, pagalvokite, ar tikrai vedate teisingą slaptažodį. Jei kyla abejonių, galite pasinaudoti slaptažodžio priminimo funkcija. Jei ir tuomet negalite prisijungti, atsiųskite savo vartotojo vardą ir/ar el.pašto adresą į pagalba@mainyk.lt. su prierašu "negaliu prisijungti".Kodėl mano registracijos data nurodyta 2010, nors esu užsiregistravęs(-usi) gerokai anksčiau?

Ankstesnėje Mainyk.lt versijoje, vartotojų registracijos data nebuvo saugoma duomenų bazėje, todėl visų senų vartotojų registracijos data tapo 2010 metai.MAN NEPAVYKSTA ĮKELTI NUOTRAUKOS

Kol kas mainyk.lt nepraneša „Palaukite, nuotrauka keliama“, kai jūs pasirenkate ją iš savo kompiuterio. Atsiprašome ir pažadame, kad ši funkcija jūsų patogumui bus įdiegta artimiausiu metu.

Tačiau pasirinkę nuotrauką savo kompiuteryje luktelkite: nuotrauka turi pasirodyti po daikto aprašymu – tik tada spauskite žalią mygtuką ĮKELTI.

Atminkite, į mainyk.lt galima įkelti ne didesnę nei 5 MB, 4000x3000 px rezoliucijos nuotrauką (tinkami formatai .jpg,.gif,.png). Jei jums nepavyksta įkelti nuotraukos, galbūt nuotrauka per didelė ar jos formatas neatitinka reikalavimų.

Jei sekate šiais nurodymasi, tačiau nuotraukos įkelti vis dar nepavyksta, rašykite adresu pagalba@mainyk.lt