Taisyklės

Daiktų mainai ir atsakomybė

1. mainyk.lt nėra atsakingas už tinklalapyje mainomų daiktų kokybę ar aprašymo tikrumą. Už kiekvieną daiktą atsako jį įkėlęs vartotojas.
2. Mainai vyksta tinklalapio vartotojų iniciatyva. mainyk.lt neprisiima atsakomybės dėl neįvykusių mainų.
3. Dėdamas daiktą į mainyk.lt, vartotojas pripažįsta, jog turi visas nuosavybes teises į šį daiktą ar kitų savininkų sutikimą jį mainyti.
4. Dėdamas daiktą į mainyk.lt, vartotojas sutinka teikti tik teisingą informaciją apie jį.
5. Už mainyk.lt skelbiamų daiktų turinį tinklalapio administracija neatsako.

mainyk.lt daiktai

6. mainyk.lt draudžiami komerciniai verslo skelbimai bei reklama. Kiekvienas pastebėtas atvejis yra vertinamas protingumo kriterijais. Apie pastebėtą reklamą vartotojas yra įspėjamas. Jos nepašalinus, šalinamas reklamos objektas ar nutraukiama vartotojo narystė.
7. mainyk.lt draudžiami alkoholio ar tabako gaminių mainai, nes tinklalapyje jie gali būti prieinami nepilnamečiams.
8. mainyk.lt draudžiama skelbti daiktus, susijusius su tautinės, rasinės ar religinės neapykantos skatinimu. Kiekvienas įdėtas daiktas yra vertinamas protingumo kriterijais. Tokie daiktai šalinami be išankstinio vartotojo įspėjimo.
9. mainyk.lt draudžiama skelbti pornografinę, amoralią ar kitą netinkamą informaciją. Kiekvienas įdėtas daiktas yra vertinamas protingumo kriterijais. Tokie daiktai šalinami be išankstinio vartotojo įspėjimo.
10. mainyk.lt įgyja intelektines teises į tinklalapyje patalpintas daiktų nuotraukas bei daiktų aprašymus.

Bendravimas

11. mainyk.lt vartotojai gali būti įspėti (ar nutraukta jų narystė) dėl necenzūrinio ar įžeidžiančio turinio privačių žinučių.
12. mainyk.lt vartotojai gali būti įspėti (ar nutraukta jų narystė) dėl piktnaudžiavimo asmeninėmis žinutėmis, siunčiant jas kitam asmeniui.

Vartotojų duomenų administravimas

13. Asmuo, registruodamasis mainyk.lt, patvirtinta, jog yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis.
14. Registruodamasis mainyk.lt asmuo sutinka, kad jo duomenys būtų tvarkomi tinklalapio administracijos.
15. mainyk.lt įsipareigoja neteikti vartotojų duomenų trečiosioms šalims.
16. mainyk.lt vartotojų duomenys gali būti naudojami tinklalapio administracijos, siekiant pranešti apie portalo naujienas ar partnerių pasiūlymus. Tokia informacija yra platinama tik vidinėje portalo susirašinėjimo sistemoje. Minėti pranešimai nėra siunčiami registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu.

Kitos nuostatos

17. mainyk.lt turi teisę vienašališkai keisti šias taisykles.